Lütfen aşağıdaki formu doldurup gönderiniz. Başvurunuz abroadonline.net eğitim danışmanları tarafından özenle değerlendirilecek ve kişisel gereksinimlerinize en uygun program alternatifleriyle size geri dönülecektir.

   

kişisel bilgiler

Adınız ve Soyadınız
Cinsiyetiniz Bay  Bayan
Bulunduğunuz şehir
Doğum tarihiniz Gün   Ay Yıl
Öğrenim durumunuz
Mesleğiniz
Telefonunuz 0 - -
E-mail adresiniz
kişisel tercihler

Öğrenim görmek istediğiniz yabancı dil

Öğrenim görmek istediğiniz ülke

Tercih ettiğiniz şehir / bölge

Öğrenim görmek istediğiniz program

Öğrenim görmek istediğiniz süre

Öğrenime başlamak istediğiniz ay 

Yabancı dil seviyeniz

Konaklama tercihiniz

Okul+Konaklama için planladığınız toplam bütçe (USD)

eklemek istedikleriniz 

 

Genel Dil Programları
Yılın her döneminde başlanabilecek bu programların temel amacı; katılımcının, yabancı dil okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerisini artırmaktır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar, haftada 15-20-25 veya 30 saat ders programından oluşan bu kursların süresi, katılımcının istek ve ihtiyaçlarına göre 2 ile 48 hafta arasında değişir.

Dil + Aktivite Programları
Yabancı dil eğitiminin yanısıra, katılımcının ilgi alanına giren spor, edebiyat, tiyatro, medya, gezi, internet gibi konularla da zenginleştirilmiş programlardır. 

Yaz Kursları
Yaz aylarında düzenlenen, 10-16 yaş arası gençlere yönelik, yabancı dil ve aktivitelerin içiçe olduğu programlardır. Bu kurslarda dersler genellikle sabah yapılmakta, öğleden sonra rehber öğretmenler eşliğinde geziler, spor faaliyetleri, bilgi yarışmaları, sinema günleri organize edilmekte, tarihi ve turistik yerler, park, bahçe ve alışveriş merkezleri ziyaret edilmektedir.

Sınav Hazırlık Kursları
Sınav sınıflarının yoğun temposunda, yabancı dilini kısa sürede geliştirmek isteyen ve kurs sonunda girilecek sınavla, yabancı dil yeterliliğini uluslararası bir sertifika ile belgelemek isteyen öğrencilerin yoğun ilgi gösterdikleri programlardır.

Sertifika ve Diploma Programları
En az orta düzeyde yabancı dil bilgisine sahip olan herkesin katılabileceği programlar, işletme, pazarlama, turizm, reklamcılık, mimarlık, mühendislik, bilgisayar, uluslararası ilişkiler, dans, moda, resim ve tasarım gibi çok farklı alanlarda düzenlenmektedir. 

İş Yönetimi Programları
Bu programların içeriğini; satış, pazarlama, finans ve yönetim konularında yabancı dil terimlerinin öğretilmesi, ticari yazışmalar, raporlaşma, telefon ve toplantı teknikleri gibi konular oluşturur. Bu programlar sonrası, başarılı olan katılımcıların alacağı sertifikalar, dünya üzerindeki birçok uluslararası şirket tarafından tanınmakta, sertifika sahibinin uluslararası iş ve ticaret ortamında etkin bir şekilde iletişim kurabilme becerisinin bir kanıtı olarak kabul edilmektedir.

Mesleki Programlar
Katılımcının mesleği ile ilgili terminolojiyi öğrenmesi ve yabancı dil bilgisini geliştirmesini amaçlayan bu kurslar, o kişinin farklı ülkelerden gelen meslektaşları ile kaynaşıp, onlarla fikir alışverişinde bulunmasına da ortam hazırlar.

Executive Kursları
İşadamları ve yöneticilerin, uluslararası iş yaşamına kolayca uyum sağlamasını amaçlayan, zamanı kısıtlı orta veya üst düzey yöneticilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde, özenle hazırlanmış programlardır. 

Bire Bir Kurslar
Bu programda dersler, bir katılımcı ve bir eğitmen arasında yapıldığı için, katılımcı yabancı dilini çok kısa bir sürede geliştirme fırsatı elde eder.

Akademik Yıl Programları
Yabancı dil düzeyi ne olursa olsun, her katılımcıya akıcı iletişim yetenekleri kazandırmayı amaçlayan uzun süreli programlardır. Bu programlar 6-9 ay süreli olduğu için, eğitim maliyeti Genel Dil Programlarına oranla %30 daha ucuzdur.


İdealist Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Copyright © 2001-2003 abroadonline.net. All rights reserved. Tüm hakkı saklıdır. Powered by Greyf@rt
Contact